Ders 5 - Quick Start bonus kârı nasıl elde edilir

Buraya kadar geldiniz, ve artık bir ödüle ihtiyacınız var. Herkesin tam donanımlı olarak ilerlemesini sağlamak için, sizin için bazı avantajlar hazırladık!

Buraya kadar geldiniz, ve artık bir ödüle ihtiyacınız var. Herkesin tam donanımlı olarak ilerlemesini sağlamak için, sizin için bazı avantajlar hazırladık!

Eğer kârınız 0'dan az veya 0'a eşitse, size 30$ veriyoruz. Eğer kârınız 30$'dan azsa, bonus kârınızı 30$ yapacak kadar para veriyoruz. Eğer şanslıysanız ve kârınız 30$'dan fazlaysa, tüm koşulları yerine getirdiğiniz takdirde, tamamını gerçek bir hesaba aktarabileceğinizi garanti ediyoruz.

Bonus kârınızı transfer etmek için Gerçek hesabınıza gidin ve gerekli miktarda lot işlemi yapın. Eğer işlem yapmak için yeterli bakiyeniz yoksa, ekstra para yatırın. FBS Trader’a para yatırmak için, sadece birkaç tıklama yeterli.

Transfer edilecek miktar şu şekilde hesaplanır: Kapatılmış her 1 lot için, bonus kârınızın 5$'lık kısmını (veya eğer hedge ile kapatılmışsa 2,5$'ı) çekebilirsiniz. Eğer hisse senetleri ile işlem yapıyorsanız, işlem gören her hisse senedi için, işlem gören hisse senedi komisyonunun %50'sini (veya eğer hedgeli ise %25'ini) çekebilirsiniz.

Ne kadar aktarım yapabileceğinizi görmek için, bonus sayfasına gidin. Transfer için Hazır alanında, gerçek hesabınıza aktarabileceğiniz miktarı ve Transfer için Kalan alanında - daha fazla kapanmış lota ihtiyaç duyulan miktarı görebilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak değişir, böylece bonus kârıyla ilgili durumunuzun her zaman farkında olursunuz.

Şartlar ve koşullar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Daha fazla bilgi düğmesine tıklayın. Her şeyi anlaşılır bir şekilde açıklıyoruz. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, çok dil seçenekli destek ekibimizle iletişime geçin. İhtiyacınız olan cevabı kısa bir süre içinde alacaksınız.

Quick Start öğrenirken kâr etmek için harika bir fırsat. Bunu kaçırmadığınızdan emin olun!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Daha fazla bilgi

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
00:30:00 sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera