Bir Market Hayalinden Yardıma

Bir Market Hayalinden Yardıma

Mart ayı Dreams Come True yarışmasının kazananı Filipinler, Manila'dan 32 yaşında bir kız olan Gina Juanillo. Çok az bir işlem tecrübesine sahipti ve kazara Facebook'taki paylaşımı gördü. Şüphesiz, güzel hayalini paylaştı. 

Salgından önce, küçük bir market sahibi olmak ve ailesi ile birlikte bunu işletmek istiyordu. Ancak virüs önceliklerini tamamen değiştirdi.

Dünyadaki diğer birçok ülke gibi, Filipinler de evde izolasyon durumunda, bu da özellikle düşük gelirli olanlar için ciddi ekonomik sonuçlara yol açtı. Gina bu adaletsizliği görmezden gelemedi ve şu anda gerçekten daha önemli olan şeyler için hayalini feda etmeye karar verdi. FBS'den Manila'nın en fakir bölgelerindeki insanlara, temel gıdalar sağlamasını istedi. 

FBS ekibi ile birlikte, durumu iyi olmayan mahallelere gitti ve muhtaçlara yiyecek paketleri verdi. Her kutuda pirinç, erişte, sardalye, kahve, bisküvi, süt ve diğer ihtiyaçlar vardı. En azından kısa bir süre 100 ailenin hayatta kalması için gıda tedarik edildi. 

Artık büyük hayallerin gerçekleştiğini gördüğünüzde, kendi market hayalinizi kesinlikle gerçekleştireceğinizi umuyoruz! FBS ekibine ilham verdiğiniz ve bu sıkıntılı zamanlarda cömertlik ve özveri örneği olduğunuz için teşekkür ederiz. Artık gitme zamanı! 

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Daha fazla bilgi

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
00:30:00 sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera